| Andreea44 a întrebat:

Sper sa ma ajutati, la sfarsitul anului clasa aVIII-a ne-a pregatit o poezie clasei a-VII-a pe care o vor spune in fata tuturor celor prezenti, poezia suna cam asa "Curand si voi ne veti urma".Eu vreau sa ma ajutati cu niste versuri pentru a putea si noi sa le spunem cate va cuvinte.Multumesc.

1 răspuns:
| rufuckinkiddinme a răspuns:

Nu îți trebuie neapărat niște versuri. Poți să apreciezi gestul spunând despre ei că sunt un adevărat exemplu pentru voi și că vă simțiți mândri să fiți ghidați după ei. Ceva de genul ăsta.