| LalLyBoOmD a întrebat:

Spune-ti-mi cele mai noi si/sau cele mai tari melodii! Cine imi da cele mai multe primeste funda!

1 răspuns:
| Trololord a răspuns:

Sunt sigur ca gusturile noastre sunt total diferite, dar de vreme ce nimeni nu ti-a raspuns pana acum as putea sa-ti recomand eu cate ceva. Depinde, desigur, de ce gen de muzica iti place. Eu ador metalul si rock-ul, dar imi plac si alte genuri, cum ar fi reggae, rap, uneori chiar pop, dar exceptiile in acest caz sunt FOARTE putine. Nu ma deranjeaza jazz-ul sau blues-ul, dar nu pot spune ca ma reprezinta in vreun fel. In orice caz, daca te mai intereseaza dupa ceea ce ai citit, iti dau o lista cu niste formatii sau cantareti care imi plac:
Black Sabbath, Bob Marley, Disturbed, Metallica, Linkin Park, Guns and Roses, Nirvana, Aerosmith, Static-X, System of a Down. Bineinteles, daca vrei niste muzica romaneasca iti recomand un cantec foarte foarte bun de la Phoenix: "In umbra marelui URSS". Si mai sunt multe altele. Ideea e, cauta si tu pe YouTube si vezi... poate gasesti ceva ce iti place. Nu avea ganduri preconcepute cum ca daca nu ti-a placut un cantec rock nu o sa-ti placa niciunul. Sper sa gasesti ceva pe gustul tau oricum. happy