| anonim_4396 a întrebat:

Spune`ti`mi ceva despre liceul Andrei Saguna din Brasov. Fundita:* Ms de ajutor!

Răspuns Câştigător
| αℓγήα ツ a răspuns:

Paiii o matusa a fost porf. de matematica acoo.
este cel mai renumit liceu din brasov:-?
[elevii sunt ibine preg d catre porfesori din cate-am inteles:-?]
ca aspect liceul arata bine si`n exterior da` sh`n interior:-?
partea nasola[din cate-am intels] ca profesorii nu se ataseaza de elevi[sunt reci:-?], se invata carte dar profii nu pun suflet in ceea c fac[sunt absenti ca inima prezenti ca trupu, c galant ma exprim:))]
depinde si ce te`ar interesa:-?
gimnaziu sau liceu:-?
in mare parte sunt numa lucruri ubine d spus despre saguna.se fac excursii, se face materia, maj priferorilor au gradu I din cate am inteles:-?
uitete pe http://www.saguna.ro/web5/ poate te ajuta:D

1 răspuns:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi este cel mai bun liceu din Brasov si foarte renumit.