| ninuTzsa a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri interesante va rog.

Răspuns Câştigător
| lifeislife a răspuns:

Guitar hero 3 sau orice guitar hero ca sunt mai multe dar toate sunt sooooper incearca si sigur o sa iti placa...big grin funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

"Mistery casa files-Return to Reavenharst" este un joc superb a aparut acum 2 ani, l-am terminat de vreo 5 ori... cred ca e prea mare sa ti-l trimit prin e-mail.incearca sa faci rost de el, este super sau daca vrei ti-l trimit pe transfer.ro, am si ghidul jocului.

funda?big grin

| drumulspreiad a răspuns:

Paaai.depine despre ce. mie una imi place shrek 2. dar tu vrei online?

| DanielOvO a răspuns:

Battle of the immortals

| SkUlL_1101 a răspuns:

Metin 2, cabal