| DeniiiD a întrebat:

Spuneti-mi niste statusuri dragute (despre dragoste, destin sau pur si simpu amuzante... de care vreti voi ). Funda la cele mai frumoasebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| whispersinthedark a răspuns:

"Gandeste-te bine! Vei mai gasi alta! Dar nu va fi ca mine"

"Se-aude WoW toti isi pun mainile-n cap, Credeau ca au scapat nu m-am schimbat, Si nici nu o s-o fac prea curand, pe cuvant"

"Si daca zambesc nu inseamna ca te-am iertat.Tot timpul tu o sa fi cel vinovat."

"In schimb felul ei de`a fi atat de diferita, te-a facut s`o placi era chiar deosebita!; x"

"Vreau un loc al meu Onde sa uit de mine, Sa m`asQund de lume Onde st un nimeni si totuji reGina, Onde sunt ceea c vreau Sau doar o iluzi"

"Fiekre zi O traiesti doar teoreTic E greu cand iti repeti in gand: -Capul suS trebuie sa zambesti! si Subcostientul imi diCteaza: - cand plaNgi sa nu te mai opreSti!"

"Privesc nesfârsitu Ce as putea face cu aceasta cenusa vie Când tu nu esti aici? Unde sunt copertile acestei vieti? Care este titlul si ce cuvinte o încheie?"

"Usor pentru pentru o fata buna sa devina rea Si odata ce devenim Mai bine ai crede ca devenim pentru totdeauna"

"Vreau 2 vieti ca sa Poth sa Fuck tot c mi-am proPus si-aTunci cand Mor sa PotH sa va PrivesC d suS Vreau 2 aRiPi ca sa Poth sa zBor paNa l nori caci numa` daca viseZi IncePi sa ZborI #

"Ea e diferita de Celelalte. ~E ca si cum n`ar interesa`o de cum Arata~ Ea nu face Eforturi sa fie placuta De cineva.Si de`aia Pare asa Naturala.Reala sau Falsa.Are Suflet De Copil:X:X; x"

"Gresesc. poaTe.de parQa mi'aR pasa.-? de parQa as fii atat de moaLe iNcaT reGReTele sa ma cupriNda.iMi pasa, dar de ALTCiNEVA."

"Tu ai privit'O cu ochii pierduti, Ai vrut s'O saruti sau ai vrut s'O uiTi.Nu te'A întrebat nimic atunci. Iar tu n'ai stiuT ce sa'i raSpunzi #. Ma omoara gaNdul Qa vreau sa te vad si nu pot."

"Cateodata poate c`am mai facut si prostii da le-am lasat pe toate de dragul tau sa stii!"

"Pote gresesc, poate nu esti tu. Poate m-amagesc sau poate nu.Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare si ploi.In orice razboi e mai usor in doi"

"Sa nu-mi spui: "Adio, ne vom revedea, candva, la un wiskey cu cola" Si ne vom aduce aminte De vremea cand vorbeam fara cuvinte
"

Te crezi fraier daca ii dai atentie? Daca ii aratsi sentimente? Esti fraier ca nu iti dai seama ca indiferenta o indeparteaza de tine Si candva o sa iti spuna "Adio!"

? Si'atunci mi-a pus sa'i promit ca n'o sa mai plang, ca o sa`ncerc sa fiu fericita si fara el!"

umblai cu ea stateati impreuna. Mie`mi ziceai ca ma iubesti Ha, ha ce gluma buna

"viata e frummlove struck! Iarta repede saruta incetday dreaming Si nu regreta nimic din ceea ce te face sa zambesti!love struck"

? Si atunci cand iti va fi mai greu, gandeste'te bine: ' Sti cuae? ea chiar tinea la tine!

Oficial mie bine asa! || Ca tot ce vreau E un milion de zâmbete sa îti dau! ||

"Nu stiu cum, dar stiu ca ea poate sati aduca o schimbare Pe drumul vieti tale!|

""Ea e cea cu care ma vad in fiecare zi, e langa mine exact cand am nevoie de ea. Si stiu ca prietene ca ea numar pe degete. sa-i pese de mine atunci cand mi se-nneaca visele.""

sunt multe zile in care as vrea sa gasesc macar o persoana care sa-mi voRbeasca sincer..."

"[ Amintirile vorbesc straight face ] Sperantze false. Incarcate de aparenta … Prea multe fapte … Tratate cu indiferenta happy"

Traiestetzi viata asa cum e ea sh` nu uita totul e posibil daca tu vei vrea love struck"

[ Nu discut! Subiectul e inchis Cu toate ca odata ma simteam de neinvins... love struck! ]"

Ba esti prost raised eyebrows!? Cum ai putut sa o lasi` sa plece cand tu o iubesti sh` ea te iubeste =]] love struck"
Mult mai important este caracterul, decat talentulwinking!"

Ea este UNIVERSUL TAU! love struck"

"Fie Ea MICA sau REA o IUBESTI asa cum este EA! love struck"

"O iei de MICA o cresti, pana se face FRUMOASA FOC love struck"

"Plus cu minus se atrag smug Stii ca n-am ce sa facbatting eyelashes Felul tau dea fi mi-a pus capac! love struck"

"Poate sa fie Lumea cat de rea. Nimeni Niciodata n`ar putea sa te scoata din inima mea. C`ai intrat adanc in ea. love struck"

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva pentru ca n`au o viata. stau s`o comenteze pe`a mea. oh go on! Fetze? Fetze am una pentru prieteni * Si alta pentru Zdrentzewinking"

Ai chip de printesa si`o inima mare. Si un suflet bun raza mea de soare. Nu te las, Eu nu te las pentru nimic. Te iubesc pe tine cum n`am mai iubitlove struck"

"Iubitule, Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar Respect love struck"

"E exact ca o STEA o vezi doar cand vrea de aia esti NEBUN dupa EA love struck"

"NU o poti Compara cu NICIUNA! love struck"

"Cand doi oameni se iubesc cu adevarat fac tot posibilul sa uite ce s`a intamplat love struck"

Stie cand sa rada cand sa fie suparata Cand in ochii tai sa fie singura fata importanta love struck

"Cand tu o sa spui : sunt pentru tine eu o sa adaug : ai fost! nu ai vrut.acum fi pentru alta!"

"Haii' zi : Va fi bine! Spune-mi : Ma ai pe mine!"

love struck Iubeste fara cOnditii. TraieShte fara restriCtii... Aplica o lege simpla : putin egoism si multa caterinca love struck"

"Tzi se pare ca Zambesc smug? nu oh go on glumesc. de fapt. e un zambet falssad"

"Zambeste iar si priveste putin, orice pahar jumate gol e mereu si jumate plin!winking"

"Ridica fruntea sus, stergeti lacrima stiu ca te doare. Orice s'ar intampla trebuie sa fi tare!"

"Te doare cand vezi ca nu ii pasa.Si ii zici mereu "Nu mai conteaza, lasa " happy"

Cand` cRezi` ca aprOape` nimiCc` nu`Si mai aRe` rOstul` apaRe` cineVa` si sChimBa totul!"

"Daca zâmbesc, ma buCur sa te vad. Daca te caut, mi-e dor. Daca te ajut, înSeamna ca îmi pasa. Daca întreb, înSeamna ca ma intereSeaza! :-)"

"Si M`am siMtSith` sinGura` intRee` mii de prsOane`! doar` pentRu` Ca`. imi lipSea uNa sinGuraa`! thinking"

"Hai sa vedem si partea buna a lucrurilor happy"

"Ea poate nu stie cum e dragostea. Si intr'o zi poate va invata. Dar atunci nu va mai fi a ta. ca n'ai stiut sa ai grija d ea!"

"Nu poate fi doar a ta, dupa cate i-ai facut, crede'ma ca s-a saturat si ea :*"

"Stii ca tot ce s-a auzit nu e adevarat oh go on hai lasa'ma pe mine sa iti arat cum sunt cu adevarat big grin!"

"Ce unii'au si nu stiu sa aprecieze, alti ar da orice sa aiba! tongue"
fundita :d?

10 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

*Iubirile se incarca in trandafiri

*Pe o femeie nu poti s-o urasti decxat dupa ce ai iubit-o

*Nu iubii ceea ce obtii. obtine ceea ce iubesti

*Fiecare iubire are un balcon ca Romeo si Julieta, pe care mai tarziu se intind rufe

*Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, atunci am nevoie cel mai mult

*Sigur ca exista si gragoste la prima vedere, dar este intodeauna bine sa mai aruncam si o a doua privire

*Dragostea de viata, pasiunea ucide, gelozia tortureaza, ura arata ca totusi se gandeste la tine

*Inveti sa crezi in iluzii ca mai apoi sa te lovesti de ele, oricat de frumoasa ti s-ar parea viata intelege ca totul e trecataor.

*Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor, viata nu este decat o pasare cu aripi rupte ce nu mai poate sa zboare

| LoLo_9163 a răspuns:

Yo stiu multe amuzantebig grinND epilez gaina pe picioare sau DND dau gaina cu ruj, Ce par frumos ai, Pacat ca iti iese din nas laughing, Foaie verde solzi de peste, Uite p****u cum citeste sau Am plecat la cules pesti! Dar in mintea mea Si u tare t****t mai esti happy nu stiu, despre dragoste... DND Pretuiesc pana si ultima clipa, BRB Pentru destin, DND Numi dau seama ca ochii tai arata destinul meu sau ceva de genu laughing. Sper ca te-am ajutat big grin.

| Bика a răspuns:

. T`e io0besq`. t'e d0resq`. d0te draq.ca gl0mesq`. :p...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu vreau statusuri nu intrebari prostesti si fara rost

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html