| andreea_6710 a întrebat:

Spuneti-mi plz niste jocuri in 4 sau mai multe persoane care pot fi jucate afara vreau explicat cum se joaca plz pentru cele mai tari dau funda de preferabil pentru 12-16 ani plzzz mult

Răspuns Câştigător
| MaslinutaAmara a răspuns:

Eu stiu un joc numit olandezul zburator se joac in general cu cati jucatori vrei dar preferabil mai multi de 10. se joaca asa:toti se tin de mana in cerc fata si baiat nu trebuie sa fie doua fete una langa alta sau baieti, iar o pereche (fata -baiat)alearga in jurul cercului ei dau peste mainile altei perechi din cerc iar aceasta trebuie sa alerge invers celeilalte.fiecare dintre aceste doua echipe trebuie sa ajunga prima in locul gol din care a plecat a2a echipa. cei care nu reusesc sa ajunga primi alearga in continuare si dau peste mainile altei perchihappy sper sa va distratibig grin

5 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Carti...
rummy
monopoly
etc.

| vlaaddd a răspuns:

Rummy, monopoly, poker, adevar sau provocare...

| IrxnIroxyI a răspuns:

V-ati ascunselea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ca sa joci remi
sau puteti juca jazz rabbit incepand de la 1 pana la 6 se joaca de sageti si de litere si ca sa traji folosesti spece mie imi place jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce jocuri ascultati la mine counter strike metin... gta... astea-s jocuri