| mihaela blondina a întrebat:

Spuneti-mi si mei niste melodii lente si triste crying

10 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

thinking Refflex - Sperante, Story my life, If you leave me, Fara ea (nu-i lenta dar e trista), Zambesc cand imi e greu (asta trebuie sa faciwinking )
Fly project - Allena, When you cry
Morandi - Sun goes down, Crazy world, Come home, Hello Goodbye, A fost o data
Vagabond - Te-am pierdut
Jimmy Eat World - Hear you me
Hilary Duff - Now you know
Anda Adam - Opriti planeta
David Deejay & Dony - Say Hello
Simple Plan - Untitled, Perfect, Crazy, Save you, What if, When I'm gone (sunt rock, dar sunt cam triste)
Yves Larock - By your side
Dima Bilan - Belive

| Georgiana2905 a răspuns:

LARA FABIAN are multe piese in care poti regasi tristetia sau melancolia. Cauta si vei gasi in repertoriul ei o multime de piese care iti vot multumi orice gust ...atat timp cat nu cauti manele!

| DonGiovanni a răspuns:

Ia niste balde

| geo_fili_2006 a răspuns:

Cea mai frumoasa melodie este Dj Aligator-close to you si lenta si trista. Sper sa iti placa!
http://www.youtube.com/watch?v=xJ7sEvcwdLM&feature=player_embedded

| I'm just me a răspuns:

Britney-Everytime

Cascada-close to you

Inna-Good bye

Bullet-A fost odata

Bullet-Abravia

Bullet-Lacrimi curg

Kelly Clarkson-Because Of You

Sper sa iti placa.

| Razvan_9009 a răspuns:

Mandy moore - only hope.mp3
Numai fi trista ai o gramada de motive pentru care trebuie sa traiesti Viata e frumoasa! Traiesteti-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te ajuta sa te intristezi mai tare?
Sa iti faci raw cu mana ta straight face
Ieshi in parc si incearca sa treci peste ce s-a intamplat kiss
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Westlife-Flying without wings

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Montuga- Will you
Scary Kids Scarying Kids- Watch me bleed
Rascal Flatts- What hurts the most
Coldplay- Violet Hill
Robert Pattinson- Let me sign
3 doors down- Here without you
A fine frezy- Almost lover

Damien Rice- 9 crimes
David Gray- This years love
Yann TIersen- Comptine de'un autre ete

crede-ma ca toate sunt SUPERBE...asculta-le.
aa si TraficantaDeSentimenteRoz. apropohee hee
intr-adevar nu e bine sa te intristezi ascultand melodii deprimante. Dar e in spre binele ei sa se descarce pentru. a nu mai suferi la fel de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

George i feat Shaaman & Dora - Ca doi copii