| Gixaabaii a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce`a mai frumoasa intamplare din viata voastra! care`mi place f mult

Răspuns Câştigător
| Ionuttt a răspuns:

Cea mai frumoasa intamplare din viata mea, cred ca a fost atunci cand eram mic. A fost intr-un fel amuzament mai mult, dar pentru mine raman niste amintiri frumoase:X.
Cand eram mic, tin minte ca furam de la bunica faina din casa, linguri, ulei si alte incrediente si tacamuri si mergeam in spatele casei si faceam mancarelaughing cu namol si nisip laughing si apoi mergeam si le dadeam la oameni pe strada. Sau tin minte ca odata am fost la matusa mea si i-au furat toata budinca si nuca de cocos pentru nunta unei verisoare mai indepartatelaughing am fugit cu ele si am facut mancarelaughing, dar tin minte ca am luat o bataie urata atunci laughing.
Cred ca, copilaria mea este cea mai frumoasa intamplare pana acum!
Poate pe viitor vor fi altele si mai frumoase:X

3 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

CEA mai frumoasa intamplare a mea a fost atunci cand mi-am aflat nota la mate la testele nationale de anul trecut

| Gixaabaii explică:

Ionutt la tine nu imi apare sa iti dau funda
de ce?

| Ionuttt a răspuns:

Nu stiu de ce nu apare sad