| djsummer a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa-mi tatuez pe antrebrat..Idei de texte...sau tribale...

2 răspunsuri:
| Kisie a răspuns:

Numele tau

| cflori a răspuns:

In primul rand tribalele nu se mai poarta de cand hau,in al doilea rand tatuajul e ceva permanent,deci daca iti alegi un text(o idee foarte buna), alege-ti ceva sa te reprezinte.un cuvant sau o fraza care sa aiba o semnificatie pentru tine, legata de viata ta sau de personalitatea ta, etc.
A, si sa alegi si un model de text interesant(la forma literelor ma refer), e foarte important pentru aspect!
Baftahappy