| tudor_9886 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cele mai tari jocuri in special cele de strategie si cele cu masini

Răspuns Câştigător
| danutzzz1992 a răspuns:

De strategie mie mi-a placut foarte mult Red alert 2 si 3, X-3 Terran COnflict, Star wars battlefront 2, un joc mai vechi dar de strategie foarte bun Star trec elite force I, II ( primul l-am terminat dar la al doilea m-am blocat la o misiune), star trec elite force II e super ca ai misiuni oriunde; in fine sa revenim -cu masini : Nfs undergound 1, 2 nfs carbon, nfs most wanted, nfs undercaver, vin diesel wheelman ( jocul asta e super tare e cu vin diesel si faci tot felul de misiuni uite-te la un trailer pe youtube; si jocul asta il joc acum si e penal ca ai so romani in el, romani ca o gasca de mafioti si vorbesc in romana la unele misiuni gen: inpusca-l, omoaral, stiam ca va fi o zi plicticoasa, imi place sunetul armelor etc; burn out alt joc cu masini (la jocul asta cand te izbesti, busiturile ti le arta extraordinar) flat out 2, 3 supr jocuri cu masini (totusi grele in cariera), tmnations tot cu masini ( e mult mai fain jocul asta daca-l joci in retea);
Bafta sper sa te ajute! Fundita?