| elegantus a întrebat:

Spuneti-mi si mie credeti ca base va castiga alegerile si anul acesta

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Are deja două mandate, nu mai poate candida. Cred. laughing
Şi nu, de data asta n-o să mai câştige, nici de-ar vrea.

| MarianWLF a răspuns:

Oricum ce mai conteza cine castiga alegerile cred ca si tu ai vazut ca nimeni nu mai face nimic in tara asta si ne mai si consideram tara europeana asta e o gluma daca chiar le pasa de tara parlamentarilor aveam o tara mai curata, nu ar fi totul atat de scump, am avea drumuri bune si nu pline de gropi si petecite si ar mai fii si altele dar asta e Romania iar parlamentul roman parca ar fi o adunatura de maimute fara creier!
Asta e adevarul te salut.

| Elektro a răspuns:

Sper sa nu