| Crs a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme care merita vazute love struck... De comefie, actiune, sf, cu adolescenti, cele horror nu ma prea pasioneaza big grin

Răspuns Câştigător
| AdeLina a răspuns:

Pfff... Ar fi destule... Comedii: Picture this, A cinderella story, She's the man (cred ca asta e cel mai tare laughing ), John Tucker must die, Miss March, Eurotrip, The last american virgin,... Sf si actiune nu prea stiu... Si cele de mai sus sunt toate cu adolescenti la care mai adaug Bring it on to the fight of finish, Keith, Cruel intentions... Sper sa-ti placahappy

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai eu zic ca Twilight este superhappy, apoi ar fi Hannah Montana the movie, nu sunt fana, dar filmul merita vazut ca este foarte interesant...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Iti recomand o comedie de ras Litlle Man
AM ras cu lacrimi laughing

e super

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Princess protection program, just visiting(la inceput nu pare cine stie ce... dar chiar merita vazut. e super comedie), love me if you dare, little man.

| dyav0litza a răspuns:

Amanti infocati

| Summer Memories a răspuns:

Poi ca tot vine Craciunul o sa-ti recomand un film care mie mi-a placut farte mult, numai bun de vazut de Craciun.Se numeste "Singur acasa".

Alt film care merita vazut, insa acesta nu are legatura cu Craciunul se numeste "Din nou la 17 ani" si are ca rol principal actorul Zac Efron.Conider ca este un film acre merita vazut mai ales de catre adolescenti :).

Iti las o pagina cu topul primelor 10 filme cu adolescenti, crede-ma sunt filme foarte frumoase, eu le-am vazut cel putin de 2 ori :)).

http://www.monden.info/film/cele-mai-tari-10-filme-comedii-cu-adolescenti/

Sper ca te-am ajutat :)

:*:*

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Wild child
Picture This
Cow Belles
What a girl wants
Dadnapped:X

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Daca vrei filme super lasa-mi un mesaj privat cu id tau de mess. I love movies, deci le stiu pe cele mai bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei filme super lasa-mi un mesaj privat cu id tau de mess. I love movies, deci le stiu pe cele mai bune!

| miHha a răspuns:

Eu ador dansul, asa ca te sfatuiesc sa te uiti la STEP UP1-2, HONEY, sunt foarte faine!:*