| Summerismine a întrebat:

Spuneti-mi si mie tot ce stit despre Harry Styles :]] ce-i place, ce nu, ce fel de fete ii plac, ce vrea sa faca pe viitor ..chestii big grin

3 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

Heiii.uitate pe acest site:
http://onedirectioncutefacts.tumblr.com/
sau
http://www.tumblr.com/tagged/harry-styles-facts
si mai sunt videoclipuri de la fani si pe youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=T5-9rsU3SSQ
http://www.youtube.com/watch?v=f2NJINK3MQY
sunt o gramada de detalii si lucruri amuzante despre ei;))

| Elena_Cristiana_1983 a răspuns:

Harry Edward Styles s-a născut pe 1 februarie 1994 (19 ani)[112][113] în Holmes Chapel, Cheshire, Anglia.[114] El este fiul lui Anne Cox și Des Styles[90] și are o soră mai mare pe nume Gemma.[94] După ce părinții s-au despărțit în 2001, Harry și Gemma s-au mutat alături de mama lor care s-a recăsătorit.[115][95] La vârsta de doisprezece ani el a revenit în Holmes Chapel, unde a lucrat cu jumătate de normă la brutăria W. Mandeville, înainte să participe la The X Factor.[95][116]
Styles a fost solistul trupei White Eskimo, formată din chitariștii Haydn Morris, Nick Clough și bateristul Will Sweeny,[114] alături de care a câștigat competiția „Battle of the Bands".[95] El a început să cânte încă din copilărie, menționând că a fost influențat de Elvis Presley, Foster the People, Coldplay și Kings of Leon.[95][89] Styles a declarat că emisiunea The X Factor i-a oferit „mai multă" încredere ca interpret,[95] adăugând că de mic a fost atras de muzica formației The Beatles.[117]
Louis Tomlinson

Louis William Tomlinson (Louis Troy Austin la naștere) s-a născut pe 24 decembrie 1991 (22 de ani)[118][119][120] în Doncaster, South Yorkshire, Anglia.[90] După ce părinții lui, Johannah Poulston și Troy Austin, s-au despărțit când era mic, Louis a luat numele tatălui său vitreg, Mark Tomlinson.[90] El are cinci surori vitrege mai mici, dintre care două au jucat în serialul britanic de televiziune Fat Friends.[95] El a urmat o școală de actorie în Barnsley, iar apoi a avut roluri secundare în filmul If I Had You, difuzat de ITV1 și serialul Waterloo Road, difuzat de BBC.[95] El este fost elev al „Hayfield School" și „Hall Cross School" din Doncaster.[95] Tomlinson a mărturisit că a picat primul său examen de la Hayfield School, fiind nevoit să se întoarcă la Hall Cross pentru a-l da din nou.[95] El a avut mai multe slujbe, printre care ospătar la stadionul echipei de fotbal Doncaster Rovers FC.=.[95][121]
Ca student la Hall Cross, Tomlinson a jucat în mai multe producții muzicale.[6][122] El a afirmat că rolul lui Danny Zuko din piesa Grease l-a motivat să participe la audițiile pentru concursul The X Factor.[6][123] Tomlinson îl consideră pe Robbie Williams idolul său și cel care l-a influențat cel mai mult,[124] declarând într-un interviu pentru revista britanică NOW: „Mereu l-am iubit [pe Robbie]. Este așa de obraznic, poate scăpa cu orice. Piesele sale sunt incredibile." El îl admiră de asemenea și pe cântărețul britanic Ed Sheeran, pe care îl numește „fenomenal".[125]

| EusuntGabii a răspuns:

Pai:
Saruta la prima intalnire
Doarme gol
Cel mai bun prieten este Louis
Doarme cu el in pat
Lui i-a venit idea de 1D
A fost la xFactor acum 2 ani
Crede ca o fata e de sute de ori mai frumoasa daca zambeste
Pot sa mai scriu daca vrei.Dai funda?