| Yonutz_8580 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program de taiat melodii(de scurtat). FUNDA!

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Robby, nu fi rau cu el! E o intrebare nevinovata. aveam eu mai demult un program Adobe nu mai stiu cum si puteam scurta melodiile sau suprapune 2 melodii. dar nu`mi amintesc cum se numea

| robby212 a răspuns:

Copile cine te crezi Obama? Fara suparare! Pe noi ne intrebi asta?

| robby212 a răspuns:

Te rog sa ma ierti, era suparat ca numai puteam deschide contul la Greporis.ro.

Da exista, de Craciun vine un unchi de-al meu (specialist in calculatoare si vreau sa vad daca nu stie vreunul!

Revin Dupa ajunul Craciunului! Sau in aceea zi!

| Yonutz_8580 explică:

Nu-i nimic robby am gasit un program dar spunel si pe al tau.Al meu este "Audacity"