| DelphhiN a întrebat:

Spuneti. mi si mie va rog niste jocuri faine de baieti

5 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Incearca:
Grepolis,
Metin 2,
Bite fight,
gladiatus,
travian,
world of warcraft :cataclisme,
rune scape etc
funda?big grin

| Mada a răspuns:

Scrieeeee jocuri porno.

| Cookie28 a răspuns:

Counter-Strike; Rumble race; LFS(Live For Speed); NFS(need For Speed); GTA; Attack On Pearl Harbor; Sau poti sa incerci si jocul cu pilotii Nascar dar depinde este alegerea ta! Exista mult mai multe. Funda?batting eyelashes

| criss14criss a răspuns:

Crysis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Need for speed, Mu Online, GTA San Andreas, Tekken, Counter Strike, Devil May Cry, FIFA, Aion, Cabal, etc. Mai gasesty in siteul www.xtremetop100.com. Astea le joaca fratemiu mai mare, insa nu-s exclusiv pentru baetzy si eu am jucat Mu * :P distractie placuta eu zic ca astea sunt niste jocuri care daca le incepi nu ti vine sa te mai opresti pana le faci capatul!