| davidutzu12 a întrebat:

Spuneti-mi sugestii despre ceva care ar atrage multa lume ca sa creez o pagina pe facebook, funda big grin

1 răspuns:
| alexandra_4554 a răspuns:

In calitate de administratora a 2 grupuri si 4 pagini pe facebook, si 2 website, sfaturile mele sunt, alege o formatie de suflet, eu am ales Erreway si a prins foarte bine, in special in strainatate, poti alege sa faci si una despre Zodii, ar prinde destul de bine, ps: dar trebuie sa fi foarte prezenta online, daca nu poti numeste o buna prietena co-administratora, pupici sper sa ai succes la fel ca mine