| DJ Next a întrebat:

Spuneti-mi va rog vreo programa care pot descarca cintece prin ea

4 răspunsuri:
| Didii15 a răspuns:

Fisierulmeu.ro big grin

| GabiCh93 a răspuns:

Daca vrei iti dau un link al unui site prin care poti sa scoti muzica dorita de pe Youtube. http://www.flv2mp3.com/ urmeaza acei 3 pasi:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.fisierulmeu.ro e un program de descarcat muzica.nu prea am inteles intrebarea ta si nu stiu sigur daca asta vroiai dar na. Daca cumva asta vroiai si e bun imi pare bine ca ti-am fost de ajutor daca nu imi pare rau si sper sa poti afla de la altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(freeyoutube.mp3) cauta pe www.google.md si vei gasi! serios