| AvalohAlyn a întrebat:

Stati pe facebook de obicei? cat timp? ce va place la el?
Si eu stau dar nu mult.Ce facebook aveti? Puteti sa il dati dar doar PE PRIVAT! Daca vreti, nu va oblig bineinteles.Numai bine, multumesc

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am cont acolo, îmi este de ajuns acesta de pe TPU.
O seară excelentă.
Pa, pa.

| Gregory a răspuns:

Salut! Uneori petrec destul de mult timp pe Facebook. Îl consider cel mai util website, în momentul de faţă, deoarece poţi afla lucruri noi, în timp util, comunici cu prieteni, cunoştinţe şi diverse persoane din multe colţuri ale lumii, împărtăşeşti păreri, trăiri, impresii... pe scurt poţi face multe lucruri folositoare, mai ales dacă le desfăşori cu măsură. happy

| LegionarulRoman a răspuns:

Pierdere de timp si distrugerea neuronilor.Am,dar nu activez deloc.

| ioαnα a răspuns:

Sincer?
A devenit o obisnuinta laughing
Stau pe el toata ziua... si nu fac aproape nimic. doar sa vad ce mai e nou, si mai comunic cu diferite persoane.

| loveeeyouu a răspuns:

Da, stau foart mult timp ( de dimineata pana seara) imi place ca vb cu prieteni joc jocuri mai vad bancuri poze si vad ce mai este nou...