| bela6 a întrebat:

Statusuri de sfarsitul lunii noiembrie, de apropierea iernii, dau funda :*:*

1 răspuns:
| MishaIsMyHero a răspuns:

Buna!
Mosule, pe e-mail pari cam indiscret, vrei sa afli despre mine tot ce e secret.
Sarbatori Fericite si un Craciun plin de zapada fina, sa ai un an mai bun si la anul' sa-ti iei masina.
Reteta de sarbatori:
Se adauga putina bunatate, ceva mila, un pic de scortisoara si un pumn de bunatate!
Sarbatori fericite!
Sa ai un Craciun minunat pe care sa-l traiesti ca-n povesti si sper sa primesti 100% din cadourile pe care le doresti.
Florile primaverii sunt visele iernii, povestite dimineata, la micul dejun al ingerilor."
Khalil Gibran
"Iarna ingerii naparlesc. Fulgii din aripile lor coboara pe pamant, dar, pentru ca nu apartin acestei lumi, nu rezista mult si se topesc."
"Sufla, sufla cu putere, tu, vant de iarna,
La fel de rece precum a oamenilor nerecunostiinta."
William Shakespeare
De Craciun fii mai bun…. dar eu tot rea/rau raman.