| Niko_Nico_1999 a întrebat:

Statusuri de viata amuzante?

3 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Fabb a răspuns:

Rasul este ca stergatorul de parbriz... nu opreste ploaia, dar te ajuta sa iti vezi mai departe de drum...

N-o faci pentru viitor dacă nu pui nimic deoparte. Eşti dependent de viaţa asta, joci până la ultima carte

Aminteste-ti trecutul si planuieste-ti viitorul... Dar traieste pentru azi caci ieri deja a trecut si maine s-ar putea sa nu mai vina niciodata.

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Bolnavi de speranţă, aşteptăm întruna... iar viaţa nu e decât aşteptarea devenită ipostază

| yrynukaina a răspuns:

Vreau o viata noua big grin si de restul caramele happy