| anonim_4396 a întrebat:

Statusuri despre amintiri love struck adica ceva din trecut de care iti amintesti cu drag :X

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Kiss me, kiss me.Say that you miss me.

Desi am trecut prin multe, suntem inca impreuna `. Caci nu poti sa cazi, cand tii pe cineva de mana.>; d<

Si totusi esti chiar tu, cel care imi reda zambetul; x

Zambetul ei.Nu il poti uita nici daca vrei. day dreaming

Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck

Cand sunt cu tine, totul pare mai bine.

Zeci de gesturi, mii de vorbe de sute de ori. Orice ai face, ramai in sufletul meulove struck

Traiesc Din Fantezii, Visez La Nebunii E O Poveste` Pe Care O Stiï

tu esti acolo, eu sunt aici si punct; x.si sper sa nu ramai o amintire din trecuthappy

I'm still loving you like it was the first time; x

Asta-i pentru noi.Pentru noptile pierdute.Pentru sticlele golite in cateva minute

Si aveam o zi nasoala.cand te-am vazut pasind pe-o scara.si ai scos din buzunar tot soarele de-afara.

Iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine este extrordinara.

E semn ca ceii ca mine au dat strigarea. Ca pentru cei ca noi soarele rasare seara.

Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt

O tigara, un cântec, pozele primei iubiri, amintirile din camera ta, totul ramâne-n urma mea!

Sunt acele nopti cand ne adunam cu totii, Cand radeam si glumeam pana dupa miezu' noptii.

Si când sunt cu ei. parcă totul e mai bine. doar cu ei. cu prietenii mei.

Nu i-aş schimba pentru nimic!

Fluturi. păpădie şi lumină. in zbor zâmbim. ne uimim de ce-o să vină.

Si sigur ne vom revedea. cu zâmbetul pe buze să-mi oferi acea cafea.

Priveşti amintiri. evadăm din peisaj.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei pinksyttarlove struck!
Ploaia inca mai bate la geam si imi aduce parfumul tau apasator.
De seara, pe cerzaresc o stea.si atenta ma uit in ea si iti vad sclipirea ochilor, amintirea sclipirii lacrimi tale.
Cand ma uit la un stejar mi se pare ca ma vad pe mine si pe tine, de mana, sub copac impartasindu-ne unul altuia saruturi calzi.
Dumnezeu mi-ar da o dorinta, mi-as dori sa te tin iar de mana, sa te privesc in ochi si sa-ti mangai rebelul par.
Multa Bafta! te pup!:*

| asy25 a răspuns:

1.sa nu uiti niciodata trecutul doar ca sa te gandesti la viitor.
2.Azi-noapte mi-am rugat îngerul să te păzească. Dar a venit mai devreme. L-am întrebat de ce. A zâmbit şi mi-a spus că un înger nu pazeşte alt inger!
3.am rugat un inger sa te pazeasca mereu pertru ca tu esti si vei ramane mereu in sufletul meu
4.amintirile sunt cele mai frumoase, iti amintesc de oameni care iai avut alaturi sau inca ii mai ai.
5. o scrisoare iti poate darui tristete, o amintire iti poate darui fericire.
6.amintirea ta imi incalzeste inima.
7.imi amintesc cum ne mai certam dar noi tot prieteni ramaneam.
8.ma uit la cer si ma gandesc la tine...ma gandesc cum imi aminteai de mine.
9.chiar daca rupi firul unei amintiri apoi il legi iar, nodul ramane,
10.amintirea ta este cel imi de pret lucru din lume.
11.cine ar fi chicit ca imintirile cu tine vor fi cele mai bune lucruri din lume.

SPER SA-TI PLACA
IMI DAI FUNDITA te rog mullt de tot happyhappyhappypuppy dog eyes

| fluturash9 a răspuns:

Nu te mai gandi cine, cum a gresit.nu te mai gandi cine a plans cand celalalt a zambit.