| Genuitoarea a întrebat:

Statusuri ironice. dau funda beibii :*

5 răspunsuri:
| Genuitoarea explică:

Nu ma refeream la genul asta de statusuri.straight face
tu crezi ca vreau sa ma fac de ras?
vreau sa imi bat eu joc de altii. ironic pentru altii.

| SaraAldi a răspuns:

"Prietene! Aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete! Deci la urma urmei lumea are nevoie de tine.big grin "

| PikaChuu a răspuns:

Vand rinichi bolnav pentru scopuri stiintifice sau schimb cu mouse optic cu 5 butoane Microsoft si port Infrarosu de mare viteza

Copil tembel, pierdut borcan zacusca.

Spatiu liber destinat publicitatii. dati un buzz pentru informatii suplimentare.

A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta

Pestele care lupta impotriva curentului...moare electrocutat

Nu sunt complet inutil... cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii

Daca o pasarica ti-a soptit ceva...atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni... dar de ce sa risti?

vad voci

| lily4 a răspuns:

Pentru tine, voi pastra un loc in primul rand la nunta mea, desigur, doar pentru a realiza ce ai pierdut

| B3B3LuShA_8010 a răspuns:

Buna! intra pe http://facebook.com/b3b3lusha1995 si poate iti place ceva de acolo:P:*