| justme1085 a întrebat:

Statusuri noi. Dar nu de alea de dragoste sau nu stiu ce! Din astea mai noi si mai smechere pentru fete rebele! cool love struckkiss Mersii! kiss

1 răspuns:
| DeeaDeutss a răspuns:

Good girls do bad thinks

his lips are like wine and i want to get drunk

why not?!

fetele bune ajung in rai,fetele rele ajung unde vor ele

fetele rele obtin ce vor,fetele bune nu pierd nimic

ultimele doua "statusuri" sunt titluri ale unor carti

FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Gura miK

1.Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.

2.Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

3.Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.

4.Exista bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu de teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol cîştigîndu-le.

5.Nu te juca cu focul ca te calca submarinul.

6.Boys likes blondes but they loves brunettes.

7.I can die or live , I choose to live , to create, to rise, like the phoenixbird from the ashes once more!

8.Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste!

9.They want my treasures so they get their pleasures from my photos.

10.Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.

11.Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.

12.Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor…

13.Privesc cu duiosie soarele ce apune in fiecare dimineata.DND

14.Daca c****le ar fi fosforescente…atunci Craiova ar fi Las Vegas…

15.Un prieten adevarat face cat 1000 de prieteni la distractie

16.Nu vreau rutina,vreau petrecere cretina

17.I started out with nothing…and I still have the most of all.

18.The darkness loves me, cause i’m the dark – i’m the darkness – i love linkin parca

19.Voi radeti de mine ca sunt diferit,dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

20.do not disturb, love in progress……

22. Ma plictisesc… numar o bila in trei colturi…DND

23. A avea constiinta curata inseamna a avea memoria proasta.

24. Don’t abuse the BUZZ !

25. Nu beau,nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint!

FeTele 0o inviDiazã.
da’ n-o inTereSeazãã`
nici una nu îi c0menTeazã
are chiar tot ce c0nteazã

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami

Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

Ce rol vrei sa joc acum?Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata

De cand sunt mik sunt frumoasa si versate….Daca te tine…hai pune-te cu mine….si ai sa vezzi ca ai sa te feresti de mine

Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace,Nici Arfe Originale,Ci Doar Fitze Mondiale

ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelo tu te-ai dat la SEFA LOR.

Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

Bine arat,bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine

Mersul ei de scena Te baga in dilema. Vorbeste ca O profesoara cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`ti pliscul

SuNt’H o fAtHa AlYnThAtHa jH’y De ZdReNtZzE InVyDyAthA….Se StYe MeReU iN lUme vErSaThA iMy spun Pe nUmE…AJa Q JeT zDrEnTZeLe DaK te SymTy DaMy uN bUzZ

sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata
FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Tine minte!

҉`Sαmpαиiα`=p~ så steα`→ pe mαså .╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `
♥ ` Båαitu ` meu ` ● .Înju®i ` Få®å ®øst ` `. Înju®`o :] ` F®αiecare ` :* pe Måtα ` ` . Cå eα ` :] cu tαtåt`o` → Te`o fåcut ` asα p®øst ` :*
♥`Imi vine să râd,:] am impresia că esti` †âмpi†`!`Ce mortii †ăi ``†i-am ƒăcu†`te-am CUCERIT?="` să nu dormi linis†i†?:]]` :╳
║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i` ! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a` `♥Că pσ†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c αutøмat!`
Stiu cå vrei`,dαя nu pяeα pσ†i.`.Cuм vrei †u,`:*αsα vσя †σ†i`:╳
Penтяu σяi¢e båiaт` :X dσяiт de мulтe ƒeтe` .exisтå una pli¢тisтiтå de El`!` :╳
fite,gesturi si tupeu
ai vrea uh talentu` meu

fetele bune ajung in rai iar fetele rele unde vor ele

Sunt fata cu still aparte
Si va dau claSsa l toOate
ma iubiti cu mare fOk :X
PE Zana voastra Qu nOrOC

1.Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
2.Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
3.Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.
4.Exista bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu de teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol cîştigîndu-le.
5.Nu te juca cu focul ca te calca submarinul.
6.Boys likes blondes but they loves brunettes.
7.I can die or live , I choose to live , to create, to rise, like the phoenixbird from the ashes once more!
8.Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste!
9.They want my treasures so they get their pleasures from my photos.
10.Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.
11.Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.
12.Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor…
13.Privesc cu duiosie soarele ce apune in fiecare dimineata.DND
14.Daca curvele ar fi fosforescente…atunci Craiova ar fi Las Vegas…
15.Un prieten adevarat face cat 1000 de prieteni la distractie
16.Nu vreau rutina,vreau petrecere cretina
17.I started out with nothing…and I still have the most of all.
18.The darkness loves me, cause i’m the dark – i’m the darkness – i love linkin parca
19.Voi radeti de mine ca sunt diferit,dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel
20.do not disturb, love in progress……
22. Ma plictisesc… numar o bila in trei colturi…DND
23. A avea constiinta curata inseamna a avea memoria proasta.
24. Don’t abuse the BUZZ !
25. Nu beau,nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint!

# Inainte sa plec vreau sa stii ceva:.arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n’are de cine
# Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
# Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte !
# Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
# Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun
# Nu-mi pasa ca ma sting ujor asteptamnd.nisip purtat.de vant.doar lacrimi mi-ai lasat si un suflet pierdut .sa-mi tsina de urat.
# I need you here wherever you are …I need you now to take me so far !
# Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar
# Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge
# Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal
# După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu
# Let me feel it, i wanna touch your skin .let me kiss it, i wanna taste the sin
# Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere!

* Vreau cu trupul meu sa iti soptesc, cu gura mea sa iti vorbesc, cu ochii mei sa te privesc si cu inima mea sa TE IUBESC

* Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?

1. Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate...
2. Imi cade o lacrima de suparare din ochi si nu stiu ce e cu mine . dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…
1. Alfabetul incepe cu litera a, numaratoarea cu 1, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine.
4. Inima mea e rupta in doua - jumatate din ea e inca la tine , dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna
5.Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc
6.Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput
7.Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc
8.Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat.
9.Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…de amar
10.Orice barbat care se respecta are langa el o BRUNETA!
11.Du-te la o blonda si la o roscata
Stiu ca o Sa Le Faci FaTsa
Dar Te Intorci Tot La Mine

ca Sti ca BruneTha Tine La Tine
12.Brunetahappy. ochi Caprui hee heeFura IniMa Oriqui
14.Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata,nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine ,ca si mie imi convine

Eu nu ascult destinul.la vise nu cedez.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!

Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult...poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare.orice zi`n plus...sunt mai sus .restul`?doar vorbe goale !

.Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!

.Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

.In ambitzia mea vorbeshte ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile,pentru mine sau pentru tine?"

.Daca vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .

.[.stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

"MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Daca tot o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"

Crezi ca totu`i roz.da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"

Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE. ! in gura MAre . copia nu are valoare.

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece prin Cap...Chiar Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

`Voi JucA DuR ... ChIaR ` Daca ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tot . Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Gata!Spun stop...M-am saturat sa plang!De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ♥

Are `acel ceva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele tale ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc ... O zi in care nu regret nimic ... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut !

Acum =nimic

Auu` fost m0mente`n care nu`mi mai d0ream nimic ! Cazusem sh simtseam ca nu` mai pot s` ma ridik, da pot s` trec peste toate !

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu`mi Spune PA ... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor . Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

.eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e doar 0 zi,doar 0 zi din sute,e doar o alta zi in care viata te ****!

# Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

[ sentimentele nu` au preTz ! . au valoare , cuL0are` ` . ceva atat` de simpLu nu` m0are ! ` ].

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta

Spune stop ! Cnd te streseaza explica-i ca exagereaza ... nu intelege? abereaza? spune-i` pa` si se kalmeaza !

Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum !

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop ! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc !

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine !

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tine

Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mine

Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|

dar şi aşa

Mai dă`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult,cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale...vrei sa ma vrajesti...STOP BABY ! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale ? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult de mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Poate ca n-ar fi fost asa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pot sa tac. *

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si promit din nou , sa nu mai cred in prOmisiun