| Amalia a întrebat:

Statusuri.originale.misto.NU DE PE NET

funda cele mai originale(+ vot). puteti sa-mi dati si site-uri.nu conteazawinking

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| opierdevara a răspuns:

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul!

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

As vrea sa cred vrajeala ta, Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva... UIta'te la tine:))

Ma vrei inapoi? Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul,Tu estidoar personajul, Eu fac tot filmul

De cate ori vad visele cum se sfarsesc, de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

Vezi fratioare lumea e`nselatoare, Zice: "Cine-a crescut din piatra nu`i construit sa zboare" :).

Http://sweety-things.weebly.com/

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

[¦]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[¦]

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut! :x

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` :x •

Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist``` De astazi tin regim de vise`, sa te uit mi-am promis``!"\

• O faTa speciaLa`.; x.Nu intaLnesjti la Orice pas`. Cand Nu mai ai speranTse`.Ea te scOate din imPas`

Acel copil ciudat, cu acel ceva SpeCial! >x

Esti tot ce-am iubit.Si ce voi iubi.:X

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente, Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente:x

1 răspuns:
| AndaWest a răspuns:

Cica:''originale,nu de pe net, dar puteti da si site-uri''
deci pana la urma te hotarasti?