| Bianca_5451 a întrebat:

Statusuri scurte, seci, simple, dure. Toate-ntr-unu.

3 răspunsuri:
| Oanix a răspuns:

Vot te rog http://superfete.cancan.ro/Concurenta-11152/ Am vrut s uit tot ce a durut.s intorc paGina si s spun : A trecut. nu'mi mai pasa ce a fost candva. alta sunt acum. si alta e viata mea.

Va veni timpul cand o sa vorbim din nou`.eu o s rad de multe.iar tie o sa-ti para rau`."e exact ca o stea...o vezi doar cand vrea...de aia esti nebun dupa ea:))

Pentru a castiga totul o fiinta trebuie sa stie sa piarda...

Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai!

Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost...

Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii!

Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea...

Valoarea unui prieten nu o cunosti decat atunci cand il pierzi!

Prietenia e un cuvant pe care multi il rostesc, dar putini il inteleg...

Dulke si amar' ...Atunci n'aveam habar.ce'nseaman sa iubestifara sa fii iubit...:-

Pana acum erai cu ea si acum te intorci si imi spui ca ma iubesti? Povesti;) :-j

Stie cand sa rada, cand sa fie suparata, cand in ochii tai, sa fie singura fata importanta :x

Tot ce-a fost cândva a disparut, povestea noastra s-a sfârsit, nu-mi pare rau ca te-am iubit, caci marea mea iubire, e azi o amintire.

Ma indragostesc ca toata lumea...Dar iubesc in felul Meu :x’’

Nu te mai da mare ca te cunosc de cand erai la reducere pe rafturile prafuite;)

1000 ca ea nici una ca mine :x

Ai crezut ca ai fost totul pentru mine? Te`ai inselat;)

Incerci sa imi explici prin cuvine, insa dragostea nu se explica :|...Ea se SIMTE!

Va veni o zi cand imi vei spune: « EU nu sunt pentru ea sunt pentru Tine »…iar eu iti voi spune: « Ai fost pentru Mine acum fi pentru alta »;)

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Andrushyk06 a răspuns:

De ex : "urme de bocanci pe apa..."
sau " un politist numara o bila..."
Funda?batting eyelashes