| AldeaDorin a întrebat:

Steaua, Dinamo sau Rapid?

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Steaua .

| Ana a răspuns:

Steaua

| cosmin2221 a răspuns:

Steaua forever

| RUMBURAK a răspuns:

Steaua, Steaua, Steaua

| sTeFaN. a răspuns:

Dinamo !

| NoName_5366 a răspuns:

Steaua

| simo_8168 a răspuns:

Dinamo

| MrHaipa a răspuns:

Steaua

| madytza_7574 a răspuns:

Steauathinking

| Alinu7 a răspuns:

Steaua

| Anamariaandrei a răspuns:

Normal ca steaua si daca ar fi sa aleg intre rapid si dinamo as alege tot steauabig grin

| gabutzu a răspuns:

Steaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu...nu stiu! Intradevar sunt fata si ma uit la fotbal-imi place, chiar daca nu sunt chiar genul sportiv(stiu ca baietii urasc patinajul artistic)! Tot timpul ma uit cu tatal meu la fotbal si imi place, dar nu pot sa zic ca tin cu o echipa aanume! Odata am avut un preloc cu steaua original- cine va(sa nu zic cine) mi l-a pierdut si am plans o gramada, dar nu am plans pentru ca era de marca, ci pentru ca tineam la el si oarecum la echipa! De atunci ma uit la fotbal si imi place! Dar tie? happy

| eJectdirect a răspuns:

Barcelona!