| bogdang a întrebat:

Stergand un prieten de pe facebook, care inca ma are ca prieten, imi mai poate vedea profilul? Profilul meu este privat, la fel si al lui, dar eu inca ii pot vedea profilul complet.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca il ai privat si nu mai este la prieteni, nu il poate vedea. poate el are alte setari si de asta ii poti vedea profilul

| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Daca stergi orce prieteni de pe fb nu mai aparie nici la tine ca prieteni nici la el. Daca isi cauta prieteni noi poate sa te adauge dn nou (sa-ti dea cerere) pe care tu o accepti sau o refuzi.
Bafta! Sper ca te-am ajutat!