| Razvanutz a întrebat:

Stiati ca Justin Bieber se joaca pe Ourworld? Cine stie cum il cheama ii dau funda! Eu il am la prieteni...

8 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Esti prost sau te prefaci?

| ChocaholicBi a răspuns:

Nu cred ca el se joaca pe our world. E cam mare! Ma rog cunosc si oamnei de 33 de ani pe OurWorld. Funda?

| oanawww45 a răspuns:

Sunt sigura...

| Elyy_1788 a răspuns:

Hehe...
si eu joc ourworld da-mi sh me nmele lui pls!big grin
laughing

| GFantastikBaby a răspuns:

Serios? Chiar se joaca pe OurWorld? Nu prea imi vine sa cred. Dar de unde ai aflat? :d

| cυρcαкє a răspuns:

Doamne, ce aveti toti cu Justin Bieber? nu joaca ma, e prea mare.

| Kalimdor99 a răspuns:

Razvanutz este un alt cont de al meu...il cheama JustinLuvsLilyx3.si am aflat de la o verisoara de el, mai demult avea scris si la About ca el este

| Yuki156 a răspuns:

Chiar il ai?