| Anonnnnn a întrebat:

Stiati ca miley cyrus se drogheaza?:)
http://www.mediafax.ro/......eo-7804574

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Wow nu stiam dar nici nu ma prea uimeste, la cum este de vulgara si am azuit ca este si curva, doar nu o pierde ea ultima moda a momentului, drogurilewinking vedetele... fac orice numa sa fie la moda chiar sa se drgogheze. mie sincer nu-mi pare rau de ea si asa n-o suport ii urasc fata aia de mironositaoh go on

| Raymond a răspuns:

Nu stiam dar nici nu ma surprinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiam dar nu ma intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu stiam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am vazut la stiri era dependenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiti ca miley cirus e si asa o nesimtita si o orgolioasa care se drogheza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea la felul cum arata in videoclipul sau, who owns my heart... oricum e viata ei si nu ma intereseaza...big grin
va pup :*