| Aly07 a întrebat:

Stie careva cand se vor da testele predictive la biologie?

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Testele predictive sunt trimise de Inspectoratul Judeţean numai la Matematică şi Limba Română. La celelalte materii, probele sunt concepute de profesorii şcolii sau liceului de care aparţii, deci ziua diferă de la instituţie la instituţie. La noi, de exemplu, se dă miercurea viitoare.

| Andrrr a răspuns:

Nu este o zi anume nici macar la romana sau matematica.Profesorii mei ne-au intrebat cand vrem sa dam.In orice caz, toate se dau saptamana viitoare. Sper ca te-am ajutat.