| MaeRi a întrebat:

Stie careva cum as putea descarca de pe youtube un video dar sa fie in format 3gp? Dau funda+ vot.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DOWNLOAD de pe Youtube in format 3gp, mp4, FLV, AVI(div x) chiar si pentru telefon
Intra aici http://www.downloadconvertvideo.com/ bifeaza 3gp sau mp4 (in functie de ce format suporta telefonul tau ) apoi introdu URL-ul de la clipul de pe youtube si apoi clik pe ''convert''. Dupa ce se face conversia porneste downloadul automat pentru al descarca in pc in 15 sec! (conversia dureaza intre 5-30 min)
Succes!

4 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Depinde in ce format a fost ulploadat pe youtube.Depinde formatul.Dar orice clip descarcat de pe youtube ori alt site poate fi convertit in ce format vrei tu.
Cauta un program de convertit video
uite aici - http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/
Sper ca esti multumit.

| Lumine a răspuns:

Buna!
Prima data descarci/instalezi programul YouTube Downloader pentru a putea downloada video-uri de pe youtube. Dupa care cu un program de conversiue, oricare, convertesti in 3gp.

Succes!

| Kesariona a răspuns:

Keepvid.com. Pui video-ul acolo, si apoi alegi in ce format vrei sa-l descarci.

| Th3Li0N a răspuns:

Https://www.youtube.com/user/adrianfarcas1
Urmareste videoul!
Este un tutorial complex
Daca ti-a placut aboneazate!
Este un canal Gameplay/Tutoriale