| xIonelaXx a întrebat:

Stie careva daca se mai difuzeaza "Singur acasa" in 2011? Si daca da...va rog spuneti-mi si mie candhappy Funda! :X

2 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

''Singur Acasă'' mereu s-a difuzat pe ProTV în fiecare Crăciunlaughing
O să vezi o reclamă, e imposibil să nu îl mai difuzeze, măcar o să se potolească cu steven seagal sau silverster stalonelaughingstraight face

| xIonelaXx explică (pentru MyObsession):

Stiu ca s-a difuzat mereulaughing nu pot sa ma satur:X st "disperata" dp ellaughing si...eu nu prea mai am timp sa mai stau p l tvsad stiti km este...scoala-teme-invatatcrying(