| Maya_9911 a întrebat:

Stie cineva cand apare versiunea finala la messenger 11? Multumesc happy.

1 răspuns:
| TheSundărSitaara a răspuns:

Pai, da, a aparut de ceva timp, si mai exact, la data de 16 noiembrie 2010, cuplat cu twitter, facebook si zynga. Aceasta versiune noua mai cuprinde si o gama de jocuri noi, te poti conescta la mai multe PC-uri cu acelasi ID, iar mesajele arhivate si sms-urile vor fi stocate online, adica pe yahoo mail. Il poti utiliza numai daca ai Windows, ca sistem de operare, de care-o fi, dar nu stiu daca merge si pentru Vista. Si, pe langa toate acestea, are aceleasi caracteristici ca si precedentele versiuni. Aa, da, nu cred ca-i foarte important, dar. na. am uitat sa mentionez ca, mai are si o 'rubrica' numita: y! updates, care iti arata, toate actualizarile facute de prietenii tai de pe facebook, twitter.

Il utilizez si eu, de ceva timp, e extraordinar, la fel ca toate celelalte versiuni! Ma rog, asta e parerea mea, il poti instala, e simplu:).

Uite aici site-ul:) : http://messenger.yahoo.com/beta/win

App, vezi ca e beta, sper ca nu te deranjeaza. :)

Sper ca te-am ajutat:).