| WhiteFox009 a întrebat:

Stie cineva cand va aparea volumul 7 din "Jurnalele Vampirilor?"

5 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

A aparut deja.

| iza4ever a răspuns:

Volumul 7 a aparut il poti gasi pe internet sau uitate in magazinele astea mari carefour real si uitate daca a aparutbig grin dar pe net o gasesti

| InocentAngelGirl a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa apara in septembrie anul asta...adica luna asta, deci nu mai avem de asteptat prea mult. big grin

| WhiteFox009 explică:

Ideea este ca nu am vazut volumul 7 nici in librarii si nici pe net ca sa il pot cumpara...

| Petstongx a răspuns:

Se spune ca volumul 7 va aparea anul viitor... acum nu stiu sigur daca da sau nu