| RuskiAlex a întrebat:

Stie cineva ce se intampla la balul bobocilor gen cum trebuie sa venim imbracati si ce se intampla etc?

Răspuns Câştigător
| Torra01 a răspuns:

Ei bine, de preferabil poti veni imbracat mai elegant, asta nu inseamna la costum si pantofi de lac, dar ceva in care nu te imbraci pe afara cu baietii.La bal nu va fi cine stie ce, pe scena se vor afisa diferite activitati organizate de scoala (dansuri cantece, poate anumite concursuri la care oricine poate participa) printre care si Concursul de Miss/Mister boboc. Sper ca te-am ajutat.