| BencheaAdelin a întrebat:

Stie cineva cum sa nu mai fiu restrictionat pe facebook. nu mai pot comenta la pagini dar poze de la prieteni pot. deci?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dat copy-paste la mai multe emoticoane si le-ai pus intr-un comentariu, corect? Iar la pagini nu mai poti lasa comentarii, ci doar la prieteni. Trebuie sa astepti pana cand expira aceasta penalizare de mai multe zile, depinde cat zile ti-a dat. Nu ai alta alternativa. Asteapta, iar data viitoare fii mai atent.