| asfgsdfasdfgafghhndf a întrebat:

Stie cineva cum se numeste o melodie. a bagat-o aseara in club.incepe ca un saxofon foarte misto apoi canta si 50 cent in ea.este un fel de remix big grin dau fundita la raspunsul corect

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Remixurile din club nu le poti gasi nicaieri.Sunt compuse pe loc sau eventual foarte recent de catre DJ-ul de acolo.

| asfgsdfasdfgafghhndf explică:

Nu avea cum sa fie compusa de Dj deoarece nu prea le are cu asa ceva...el doar pune muzica ce o gaseste in pc.