| Buburuzza a întrebat:

Stie cineva daca rezultatele de la examenele de evaluare nationala pentru clasa a 8-a ( romana si mate ) se vor afisa si pe net. Exista un site unde pot vedea rezultatele, ca sa nu ma mai duc maine la scoala.

Răspuns Câştigător
| LoveYou_6409 a răspuns:

Pai daca apar, apar pe edu.ro, dar nu stiu sigur daca aparhappy. Cred ca o sa apara, dar mai bine te`ai duce la scoala sa vezi, in caz ca vrei sa depui contestaitie [nu se stie niciodata]. Sper ca te-am ajutat.happy;*

5 răspunsuri:
| natashacrown a răspuns:

Pai ar trebui sa apara pe edu.ro dar nu este sigur mai bine ai merge la scoala si vezi acolo tot.happy sau de obicei se afiseaza pe net cauti la ''rezultate examen national 2011' si tii se vor dar dar asta doar cred nu sunt sigura ^^ mai bine mergi si poate te mai intalnesti si cu colegii si mai vorbiti

| Melanie_8842 a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/rezultate-admitere-liceu-2011 poti sa cauti aici dar inca nu au aparut, daca nu cu siguranta poti sa le afli maine de la scoala