| Madalina_6514 a întrebat:

Stie cineva de ce mi se incarca greu videoclipurile de pe youtube, si nu numai de acolo. exista vreun program sau imi lipseste ceva in pc?

4 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Nu, reinstaleaza-ti windowsul si o sa iti mearga mai usor

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Nu e nici un program, devina este netul. In anumite ore ale zilei internetul e super aglomerat si la toti se intampla asta in orice parte a lumiiwinking din cand in cand caci este internet prin cablu si -satelitwinking si pana transporta satelitul informatiile mai apare o problema: vremea poate fi soare sau ploua. Si atunci ai de asteptat. Asta e tot happy, nu-i nimic rau happy

| Apy a răspuns:

E de la net

| Loreeedana a răspuns:

Bună. happy
cred că este din cauza netului şi eu păţesc la fel. încearcă al net. succes. :d sper că tî-am fost de folos. happy