| TuRneR01 a întrebat:

Stie cineva diferenta dintre niste carti de joc bycicle si unele normale?

Răspuns Câştigător
| uigabal a răspuns:

Cele Bycicle(si nu numai), au un finish, special care te ajuta, in general la shuffle-uri sau la diferite "trucuri" cu carti.
Un pachet nu e asa scump, stiu ca odata erau la 8 lei fara transport, dar erau cu posibile defecte( distanta dintre model si marginea cartii sus era mai mare decat in partea de jos, defect minor, dar pachetul este vandut mai ieftin si sub un alt nume pentru a nu incalca regulile la jocuri de noroc...)
Cam asta e ce stiu eu big grin

1 răspuns:
| Inutza0102 a răspuns:

Cele bycicle sunt mai scumpe laughing Nu stiu..nu le am cu cartile de joc laughing... cele bycicle sunt "de firma" cred happy Ceva in gen: o pereche de UGG-uri originale costa cateva milioane, iar cele neoriginale un milion, maxim 2. Probabil asta este laughing (inteleg la ce te-ai referit in intrebare, dar asta este diferenta pe care o vad eu laughing )