| mada12 a întrebat:

Stie cineva o mel in engleza? Trista? Care sa "inmoaie" inima unui baiat?laughinglaughing ...Eu stiu spaniola... dar el nulaughing .in spaniola stiu foarte multe melodi triste... dar in engleza nu prea...Help me please!

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Cream-Don`t miss missing youlove strucklove strucklove struck

14 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Dj aligator-close to you

| Emeraude a răspuns:

Dj Aligator-Close to you
Michael Jackson-You're not alone
Rascall Flatts-What Hurts The Most
Goo Goo Dolls-Iris
Kelly Clarkson-Breakaway, Because of U

...si multe alte piese...mai e una de la Bon Jovi-Always, superba, dar cred ca generatiei de pana in 18-20 de ani nu le mai plac melodiile de genul asta.

| ioana181 a răspuns:

What hurts the most - rascal flatts. Zi-mi si mie cateva melodii trisite in spaniola te rog big grin.

| Kandy a răspuns:

Michael Jackson-I need you love struck
Michael J.-Didn't mean to hurt you
Akon-Lonely
Backstreet Boys-Show me the meaning

Sper sa-ti placa happy

| Magic a răspuns:

Mandy Moore-Only hopebig grin

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Sa eu inmoaie nu stiu! decat sa eu-ndoaie stiu!devil

| JustLauren a răspuns:

depinde si de baiat

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Da hi-cu-lose you cea mai misto

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Suna cam asa-you came in a moment i was alone. you gave me the sun with youre eyes never let me go bis...

| madDa_1471 a răspuns:

Pai.nu stiu dk e ceea c cauti da incearca :X :* http://www.TPU.ro/......-rog-mult/

| perfect a răspuns:

Ricky Martin & Christina Aguilera - Nobody Wants To Be Lonely
Mie imi place mult de totsmug...succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Llp, cris-t si john puzzle i miss you zi-mi si mie o melodie trista in spaniola te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus "i look at you" este buna dar stiu mai multe dar am uitat cum se cheama:-)

| Alex_6662 a răspuns:

Eminem-Mockingbird...