| Delia1234 a întrebat:

Stie cineva pe ce data este Festivalul Berii 2012 Hunedoara si cine canta? FUNDA :*

1 răspuns:
| onutza_1991 a răspuns:

Buna, esti din Hunedoara. Data este 31 august-02 septembrie, de la ora 19:00. Canta Alex Velea, Parazitii, vine si Alin Vaduva de la X-Factor. Sambata Alex Mica, Sunrise Inc, Fly Project & Adela. Duminica: Trupe da dansuri, Nicoleta Voica, Nicu Novac, Alex de la Orastie. Locatia- Bulevardul Dacia- Intre hotelul Rusca si magazinul Artima.