| oana_8080 a întrebat:

Stie cineva un site cu rochii pentru banchet sau cu pantofi macar... dau fundita pentru cel mai bun site!

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Http://www.sherrihill.com/prom-dress.php
Este cel mai genial site ever :X:X te uiti pana te ia somnu':))) mai umbla si tu pe site pe acolo, eu ti-am dat doar un link de la prom dresses dar mai au si alte modele.
http://www.pantofisenzationali.ro/pantofi.html
Pantofi superbi=P~ :X:X:X:X
Sper sa-ti placa. Eu sincer le iubesc =P~

4 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Ma bucur, scumpo:*

| oana_8080 explică:

@kidulinha...in site-ul ala sunt rochiile care imi plac cel mai mult...parca mi-ai ghicit gustul.

| Bernii a răspuns:

Am eu o pereche de pantofi, roz cu alb. Daca te intereseaza add id-ul meu bernadett.viola happy