| deya_3536 a întrebat:

Stie cineva un site unde imi pot face reviste pe sunphoto da cum sunt alea,, misto", pe bune!

2 răspunsuri:
| ✿puffa✿ a răspuns:

Incearca cu pizap sau photoshoptongue

| xarianagrandex a răspuns:

Cand intri pe pizap.com:1)apesi pe START
2)apesi''select a background or photo''
3)iti alegi o imagine''daca te uiti putin mai sus de imagini este o stelutza. dupa ea mai sunt niste chestii o inimioare si nu stiu ce...da si acolo fiindca si acolo sunt imagini foarte frumoase.
4)iti va aparea imaginea si mai sus de ea sunt trei imagini mici. apasa pe cea din mijloc,
5)apesi ''UPLOAD PHOTO''
6)ITI ALEGI O POZA
7)partea din poza pe care vrei a o pui pe acel fundal.o ''mazgalesti''cu verde.iar daca vrei sa stergi dai cu rosu
8)dupa aia dai finish
9)apesi pe text.la forma scrisului sunt modele foarte frumoase:X