| Lavinia20 a întrebat:

Stie cineva un site unde poti vorbi cu un nutritionist online? Va rog mult am mare nevoie de ajutor urgentcrying

1 răspuns:
| ana3 a răspuns:

Salut! :d Incep prin a-mi cere scuze pentru ca raspunsul meu nu va avea nicio legatura cu intrebarea pusa. Insa motivul este ca imi doresc mult sa castige aceasta trupa, cunoscand solistul, si bucuria care ar aveao daca si-ar indeplini visul: http://www.rockfm.ro/bonjovi/95/Kramsel.html
Va rog mult, votati! Imi cer scuze, inca o data. Multumesc anticipat.