| Moonster a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi rezultatele la testele initiale 2011?

1 răspuns:
| tina987ro a răspuns:

Rezultatele elevilor la test -adica notele-nu le vei gasi nicaieri publicate.
Profesorul le are si ti le comunica personal tie si parintilor tai.
Daca te referi la raspunsul intrebarilor...hmm, ai putea incerca singur sau cu 2-3 colegi mai talentati sa le rezolvati, insa testele de la minister sunt doar un model. Profesorii tai la modifica pentru fiecare scoala in parte.
Muuult succes!