| shocky65 a întrebat:

Stie cineva unde e miniprix bucuresti?

Răspuns Câştigător
| razvanstoica a răspuns:

Langa Mc Donald's. Intrebi acolo in zona si sigur iti spune cineva.

3 răspunsuri:
| razvanstoica a răspuns:

Unul la P-ta Romana, unul in Baneasa si unul in cartierul Militari.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| shocky65 explică:

Unde mai exact la Romana?