| aragon18 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi cercei din acestia? :-? http://i50.tinypic.com/1z5qlig.jpg Multumesc anticipat :)

Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

Buna! :*

Am primit si eu cadou de la o prietena ceva gen ca aia numai ca e un alt model [ stelute de la mare la mic ] is superbi si sunt de argint love struck
Se gasesc aproape peste tot in magazinele cu bijuterii.

Te pup :*.

8 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu Grimalkin, sun cercei asa happy, Trebuie sa`mi caut si eu prin oras, ii ador love struck

| Grimalkin a răspuns:

Cred ca tipa are mai multe gauri in urechi si fiecare cercel e separat.

| hamsterx a răspuns:

Peste tot laughing adica eu am vazut in fiecare magazin de specialitate modelul asta "bob" asa... happy

| Maia a răspuns:

Heii, imi furi cercei.Am si eu la fel laughing, i-am primit cadou :d.si nu sunt mai multi este unu :-p! La magazinele de bijutorii, in special la argintarii, ca cerceii sunt de argint!

| Agapimu a răspuns:

La magazin, bree.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Poate sunt la Melli Melo, am vazut cerceii ca astia la tipa aia din cameleoniilove struck.

| Black a răspuns:

LOL ala mare e unul singur sau sunt multi? laughing
Daca sunt multi gasesti pe la toate magazinele de bijuterii si saloane de Piercing xD
Bafta!

| aragon18 explică:

Este un singur cercel, acela cu mai multe pietricele big grin