| Crisu_8842 a întrebat:

Stie cineva unde se fac cursuri de street-dance pentru adolescenti in brasov? Sau dansuri moderne cryingcryingcrying va rog frumos ajutati-ma...

6 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Poy sunt multe

| Crisu_8842 explică:

Dar spune-mi si mie un loc. unde pot gasi.adica.strada.cum se numeste sala si etc...si pe unde e. k stiu si eu k sunt multe dar nu siu unde...

| laura23_6611 a răspuns:

In codlea la casa de cultura.winking. este sh d street-dance sh modernewinking

| laura23_6611 a răspuns:

La casa de cultura din codlea... e si de street-dance sh de dans modern.