| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun club de lectura prin Iasi?happy. Dar pentru adolescenti

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Ma indoiesc ca exista asa ceva la noi in Romania. Cine mai citeste in ziua de astazi? Pustii si-o trag de la 12 ani n-au ei timp de Jules Verne, de Preda sau Blaga.

| somebody121 a răspuns:

Chiar daca nu e ceea ce cauti, poate incerci biblioteca Gh.Asachi,e in Pacurari, vizavi de scoala Petru Poni.

| Alexandra_Chiriac_1994 a răspuns:

Stiu ca e cam veche intrebarea dar ai gasit pana la urma un club? Si eu caut asa ceva si momentan nu am gasit nimic.